Tak neviem. Mám dojem, že sa na Slovensku šíri nebezpečný vírus. Vírus ŠAKTOLEN. ŠAKTOLEN má takéto príznaky. Pacient posudzuje jednoduchosť práce druhého človeka, a hlavné príznaky sú príznačné opakovaním slovíčok šaktolen, vedľajšie opakovaním slovíčok aveďsanenarobí a tobysomsámspravillacnejšie, atomátestrááášnedrahé.
Uvediem príklady v praxi. Pacient príde k cukrárke. A vraví: Ja by som chcel len takú jednoduchú tortu, šaktolen vylejete na plech, a šaktolen mi na ňu spravte takú jednoduchú orchideu,a ružu, a margarétu, nezábudky, šaktolen tak jednoducho/ babka má 90, a má rada kvetinky/chápete, šaktolen jednoducho, nech to nie je drahé. Cukrárka napočíta sumu/ šaktolen výroba kvetiniek zaberie jeden pracovný čas/ a pacient nakazený vírusom ŠAKTOLEN upadá pomaly do bezvedomia, pozor môže si udrieť hlavu o cukrársku stierku a upadnúť do šaktolenovej kómy. Pacient môže ešte v katatónii bľabotať niečo v zmysle, šaktolen vylejete cesto na plech, šaktolen vezmete marcipán a vytľapkáte orchideu, šaktolen dáte upiecť.
Aplikovať sa dá aj všetky profesie, napr. pacient u grafika, šaktolen nahádžete písmenka do pc, a za to chcete toľko peňazí, napr. u kaderníka šaktolen spravíte šmyk šmyk, to aj sám zvládnem, kúpim si strojček. Prvotná liečba tohto vírusu môže byť homeopatická, snažíme sa pacientovi podať informácie o tom, že človek musí mať školu a skúsenosti, živnosť, odvádzať platby za nájomné, sociálku, zdravotné a občas musí aj spať, jesť a vylučovať, alebo sa na to úplne vysrať. Že grafik musí mať okrem pc školu, grafický program, skúsenosti. Že aj krajčírka trpí na boľavý chrbát, karpálny tunel, pokazené oči…
Liečba Šaktolenu homeopaticky nepomáha, pomáha poslať pacienta do riti, lebo liek na ŠAKTOLEN je žiaľ ešte vo vývoji. Aspoň na Slovensku, lebo síce inde nežijem, ale v Rakúsku zarábajú viac a nechápem prečo, ŠAKTOLEN je tuto vedľa za hranicou.
zdroj: internet
Prinášam novinky, tipy a triky pre domácnosť, záhradu a bývanie, ktoré sú praktické a inšpiratívne. Mám rád drevo a prírodu, no zároveň rozumiem moderným technológiám, materiálom a práci okolo domu. Rád cestujem po Slovensku a keď sa dá zabehnem aj „von“. Na woodcircle.eu zdieľam svoje skúsenosti, rady a návody, ktoré pomáhajú ľuďom lepšie sa starať o svoje domovy a priniesť do nich kúsok prírody a štýlu či odporúčam s čím som bol spokojný ja. Takisto odporúčam v spolupráci s firmami formou PR článkov, čo by mohlo čitateľom pomôcť. Mojim cieľom je inšpirovať a ukázať čo by mohlo fungovať v každej domácnosti.
📧 woodcircle@woodcircle.eu