Textilné rúška na tvár od Handmade Gabi.ka

Textilné rúško na tvár handmade gabi.ka

Handmade bavlnené rúško na tvár proti nákaze

Vo februári (2021) keď som si myslel, že rúško už dávno potrebovať nebudem, sa zistilo že ich vlastne potrebujem stále. Keďže mi došli jednorázové z online lekárne, (ktoré inak nie sú zlé), začal som sa obzerať po textilných rúškach, pretože som si ich predtým obľúbil a nevyzerajú tak „vážne“ ako vzorované plátené rúška s nejakým motívom.

.
Na Facebooku ma zaujalo už dávnejšie handmade oblečenie s ľudovými vzormi, aj preto, lebo býva pekne nafotené a upúta to moju pozornosť keď „šúcham“ po obrazovke telefónu. Napísal som teda pani či robí aj handmade rúška a po kladnej odpovedi, ktorá prišla vždy rýchlo som zadal rozmery rúška, ktoré mám od ženy ako darček a stalo sa moje obľúbené. Odmeral som si rozmery ktoré mi pasujú, aby mi rúško dobre sedelo na tvári a nepadalo z nosa pri rozprávaní, alebo aby som mal proste dobrý pocit z ochrany. Ideálny rozmer rúška pre mňa je teda18x8cm v uloženom stave a 18x16cm v roztiahnutom stave. Je to ako krajčírky hovoria „klasická harmonika“ 🙂

Rúška od Gabi.ka mi prišli rýchlo a s benefitom o ktorom sa mi ani nesnívalo – vystužený vrch rúška s drôtikom. Takto mi lepšie kopíruje nos a lepšie chráni pred hrozbou nákazy. Ďalší befit navyše bol, že som si vybral z ponuky vzorov, ale prišlo mi aj jedno textilné rúško s ľudovým vzorom, ktoré ma potešilo, pretože som ho jednoducho nečakal a nebolo vo vzorkovníku od pani Gabiky. Neviem či to bola náhoda, alebo úmysel, ale rúško po nasadení príjemne voňalo. Bežne som rád že si dám rúško dole, ale v tomto prípade v ňom pôjdem asi aj spať ?

„Vystužené rúško je na nezaplatenie“

Výstuha drôtikom v hornej časti pre lepšie priľnutie k tvári

Ak to niekomu pomôže, pridávam aj galérku ostatných výrobkov, pretože už teraz rozmýšľam o nejakom oblečení pre deti, hlavne oblečenie pre bábätko a ešte lepšie oblečenie pre mamu a dcéru a ideálne ľudový motív. Oblečenie pre deti ma zaujíma pretože okrem báb musím zaodieť aj syna a „zabeštelovať“ oblečenie pre budúce bábätko. A kde si Jánošíkovci vyberú lepšie ako v ponuke ľudových motívov, kvetov a prírodných motívoch ?

A napokon zostáva vlastne prezradiť kde som to nakupoval. Tá stránka na facebooku sa nazýva Handmade Gabi.ka a zistil som že je Handmade Gabi.ka je aj na instagrame.

Aby sa dalo v handmade fashion vyznať a hlavne v portfóliu Gabi.ka, pripájam pár tagov „z fachu“. Chcete vedieť čo je hastag a ako a načo sa používa?

folklore #slovakfolklore♥️ #motheranddaughter #handmadetvorba #sewinglove #folkloreskirt #flowers #slovakdesign #dnestvorim #giftforher? #folklorelovers #handmadewithlove #crossbodybags #rucnapraca #dnestvorim #musicdesign #birds #handmadegabika #sewingforyou #gifts #forwomen #handmadebag #handmadewithlove #skirts #folkskirt #folkskirts #slovakfolklore♥️ #sewinglove #slovakdesign #madeforyou #todaywork #handmadegabika #rucnapraca #foxes #mask #keychain #handmadegabika #handmadework #madewithlove #littlehappiness #likeit #slovakstyle

Textilný vak na chrbát Handmade Gabi.ka

(doplnené 2.4.2021 – po cca mesiaci)

Po spokojnom nákupe rúšok a nasledovaní noviniek na Handmade Gabi.ka Facebooku som sa rozhodol niečo zabeštelovať aj svojej gazdinej. V ten deň ma zaujali vaky na chrbát, ktoré boli v krásnych kombináciach látok a tak som to ukázal priateľke – nech si vyberie. Ako to už býva, samozrejme že na sklade z „milión“ produktov nebol žiadny v správnej kombinácii ani farbe 🙂 Tak sme spoločne vybrali látku ktorá sa hodí ku každému vohozu. Koženku na spevnenie dna vaku, sme nechali na výber pani Gabike. Čo sa neskôr ukázalo ako správna voľba. (posúďte dole v galérii sami) O pár dní mi pípol messenger s info, že vak je hotový.

Po obdržaní vaku som vedel, ako bude zhruba vyzerať, ale čo som znova nečakal – škatuľa v ktorej bol vak nebola len taká hociaká. Ako marketéra ma zaujalo, že aj v móde obal predáva a neslúži len na ochranu tovaru. (musím sa inšpirovať pri svojich vareškách ) Už na krabici je logo výrobcu, čo nie je až tak nevídané, ale po otvorení príjemne poteší nálepka s poďakovaním na vrchnom veku a potom pekne uskladnený batôžtek s visačkou šikovnej ručne vyrábajúcej pani Gabiky)
Takže ešte raz ďakujem a už pokukávam v kalendári kedy bude mať nejaký sviatok aj mama, nech ju poteším takýmto netuctovým darom. Batoh „najky“ môže mať hocikto s peniazmi, ale takýto parádny ručne robený batoh má iba ten kto pozná správnu značku a ten kto chce mať dobrý pocit že peniažky zarobil niekto kto si ich podľa vás zaslúži


Tento záznam bol publikovaný v Tipy&triky . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *