Prečo nakupujem v e-shope Najlekáreň

Keď niekomu poviem, že lieky nakupujem online, stretávam sa občas so začudovaním. Nakupovanie liekov a zdravotníckych pomôcok online má však omnoho viac výhod, ako by ste možno čakali. Môžem ušetriť čas a peniaze, dostať množstvo cenných rád, ale aj vybrať si z tisícov druhov tovarov, ktoré v kamennej lekárni nenájdem. Čo najčastejšie nakupujem v e-shope najlekáren.eu a prečo je to také výhodné?

Hlavné dôvody, prečo sa oplatí kupovať v e-shope Najlekáreň

Je pravda, že akútne lieky sa neoplatí nakupovať online. Potrebujete ich predsa užívať hneď a nemôže čakať, kým k vám objednávka dorazí. Aj ja nakupujem akútne lieky priamo cestou od lekára, prípadne v najbližšej lekárni. Čo však online nakupovať určite môžem a je to dokonca aj výhodnejšie, sú vitamíny, výživové doplnky, voľnopredajné lieky a ďalší tovar. Čo tu teda najčastejšie kupujem?

 • Voľnopredajné lieky – lieky na horúčku pre deti a dospelých, lieky na rôzne bolesti, pastilky na bolesť hrdla. Jednoducho lieky, ktoré treba mať vždy poruke a v domácej lekárničke.
 • Vitamíny a výživové doplnky – pravidelnú objednávku vitamínov a výživových doplnkov robím na jar a na jeseň. Naraz nakúpim vitamíny a výživové doplnky pre celú rodinu, a to najmä lipozomálne vitamíny ako vitamín C – Lipoaskor, B-komplex sirup, Zinkorot a vitamín D. Najčastejšie volím značku Jamieson. Príležitostne nakupujem tiež výživové doplnky pre zdravie kĺbov.
 • Kozmetika – v e-shope najlekaren.sk je obrovský výber rôznych druhov kozmetiky. Od šampónov, cez telové krémy, až po vône alebo detské olejčeky. Naozaj všetko. Raz za čas teda spravím väčšiu objednávku a nakúpim, čo sa doma minulo.
 • Prípravky na starostlivosť o chrup – okrem zubných pást Lacalut a Parodontax tu vo výhodných baleniach kupujem aj kefky Curaprox. Samozrejmosťou sú ústne vody, zubné nite a medzizubné kefky, ktorých zásobu tiež pravidelne dopĺňam.
 • Produkty pre domácich miláčikov – nakupujem tu aj pre môjho psa. Cez online poradňu mi totiž farmaceuti odporučili ideálne riešenie na vnútorné odčervenie a vyhubenie vonkajších parazitov – Advocate. Kupujem ho 4x do roka. Je síce drahší, no nemusím kupovať niekoľko rôznych produktov a jeho účinnosť je omnoho dlhšia.
 • Zdravotnícke pomôcky – kúpil som tu tlakomer, konvičku Rhinohorn ale aj bežné pomôcky do lekárničky ako náplasti, či obväz. Dokonca aj náplň do autolekárničky!

Na Najlekárni nakupujem z jednoduchého dôvodu. Je to pre mňa pohodlné a výhodné. Všetko potrebné si môžem nakúpiť naraz a na jednom mieste. Môžem tak pokojne urobiť aj v noci, nelimitujú ma žiadne otváracie hodiny. Osobne preferujem platbu vopred. Balík mi prinesie kuriér alebo si ho nechám poslať cez Packetu a vyzdvihnem si ho vtedy, keď mi to vyhovuje.

Na e-shop najlekaren.eu som si zvykol. Dokonca tu môžem zbierať aj vernostné body, ktoré si potom uplatním a premením ich na zľavu. Aké sú teda hlavné dôvody, prečo tu nakupujem?

 1. Vernostné body a zľavy na tovar + výhodné ceny
 2. Rýchly a pohodlný nákup
 3. Veľké množstvo dostupného tovaru skladom
 4. Možnosť využiť poradňu online
 5. Mimoriadne bohatý sortiment

Pre každého niečo

Čo ma v e-shope najlekaren.eu naposledy veľmi potešilo, je rozšírenie sortimentu. Všimol som si, že ponuka tovaru sa rozrástla o elektroniku, hračky, potreby pre deti – napr. odrážadlá, zariadenie detských izieb a tovar pre športovcov. Kúpil som tu teda odrážadlo pre deti a tiež elektronickú opatrovateľku. Ak by bol tento sortiment v ponuke skôr, iste by som kúpil aj autosedačku. Samozrejme, pred nákupom ceny vždy porovnávam. A musím konštatovať, že e-shop najlekaren.eu pre mňa vždy vychádza najvýhodnejšie. Nielen kvôli skvelým cenám, ale aj vďaka vernostnému programu.

Však sa vám nakupovanie liekov online už vôbec nezdá zvláštne? Vyskúšajte to tiež a iste budete spokojný s cenami, sortimentom a celkovo s nákupom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *