PLAYTIVE® XXL záhradný postrekovač pre deti – Slon

Postrekovač pre deti slon hneď upúta

Akonáhle sme videli slona v letáku LIDL, bolo jasné že musí byť doma. Ešte chvíľu sme zvažovali aj žraloka, ale potom vyhral prvý dojem. Predpokladali sme, že je bude z chobota chŕliť také vodnú hmlu, alebo rôsol, ale je to efekt sprchy.

Jednoduchá inštalácia na dvore

V každom prípade sme si zadovážili hneď prvý deň ako to bolo v predaji toho nafukovacieho slona a išlo sa na vec. V návode sa píše, že je ideálne najprv naplniť nohy vodou na mieste kde bude slon stáť a potom nafúkať. Keďže mám elektrickú pumpu na bazény, člny a podobne ale so zástrčkou na 12V auto. V zásade ide o to, že sa najprv „chodidlá“ slona naplnia vodou aby bol vo vetre stabilný a následne sa plnia ostatné komory vzduchom. Je tam v každej nohe samostatná komora vzduchu a potom jedna veľká je samotné telo slona.


Spojazdnenie slona funguje ak takto obrátene, ale samozrejme je to komplikovanejšia a mokrejšia cesta. Potom už len stačí napojiť hadicu na rýchlospojku, ktorú ma slon pod krkom a zábava môže začať.

Ako tip je okrem postupu, voda a následne vzduch ideálne aj zabezpečiť slabší tlak vody. Ja som ho pripojil na ponorné čerpadlo zo studne ktoré má 1300W (tlak neviem) a bolo to príliš aj keď to šlo cez asi 75m hadice.

Oplatí sa nafukovacieho slona z LIDLa kúpiť?

V závere môžem zhodnotiť, že je to pre deti zaujímavé a zábavné a neľutujeme 25€ náklad na zadováženie si tejto záhradnej dekorácie pre zábavu detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *