28. februára 2017

O mne

titulna fotka podstranky o mne

 

“ Vitajte a nič nepýtajte! 🙂 „

 

Som rád, že sa zaujímate o moju osobu a chcete sa dozvedieť niečo viac o mne.

Moje meno je Martin a som človek s rôznorodými záujmami a rolami v živote. Som nadšený dielňou, kajakovaním, prírodou a som hrdým otcom rodiny. Okrem toho, som tiež podnikateľ a domáci majster.

Dielňa

Moja vášeň pre dielňu sa začala už v mladosti, keď som objavil radosť a uspokojenie z tvorby vecí vlastnými rukami. Od výroby nábytku a drobných remesiel až po opravy domácnosti, dielňa je miestom, kde nachádzam kreativitu a vyjadrenie svojich schopností. Verím v silu pracovných nástrojov a zručností, a preto sa vždy teším na nové projekty, ktoré mi poskytnú príležitosť rozvíjať sa a zdokonaľovať svoje remeselné zručnosti.

Práci s drevom sa venujem pár rokov popri zamestnaní. Vôňa dreva sa mi páči od malička. Rád vyrábam originálne a neobyčajné kúsky do domácnosti. Mojou záľubou je hľadať v neopracovanom kuse dreva rôzne inšpirácie a jeho opracovaním mojimi rukami potom vzniknú zaujímavé dekoračné predmety, prípadne funkčný kus do domácnosti.

Kajak & šport

Kajakovanie je ďalšou vášňou, ktorá ma prevzala. Obklopenie prírodou, kým sa vznášam na vode, ma uvoľňuje a poskytuje mi únik od každodenných starostí. Je to pre mňa spôsob, ako sa pripojiť k prírode a objavovať krásu okolo mňa. Zároveň je to aj skvelá aktivita, ktorú môžem zdieľať so svojou rodinou a vytvárať spomienky spolu.

Príroda & záhrada

Príroda je pre mňa zdrojom inšpirácie a obdivu. Rád trávim čas v lese, na horách alebo pri rieke, kde môžem obdivovať jej krásu a pokoj. Príroda ma učí trpezlivosti, pokore a vďačnosti za jedinečnú planétu, v ktorej žijeme. Snažím sa chrániť a podporovať environmentálne udržateľné praktiky a učiť moju rodinu, že sme zodpovední za ochranu nášho okolia.

Rodina & práca

Okrem toho, že som otcom rodiny, som tiež podnikateľ. Pracovanie „na vlastnom“ ma napĺňa a motivuje. Cítim sa hrdý, že môžem byť kreatívny a pomáhať ostatným podnikateľom v napĺňaní ich cieľov. Sústreďujem sa na rozvoj svojho podnikania a získavanie nových skúseností a poznatkov v oblasti kde pracujem – online marketing.

Moja fotogaléria zážitkov 📸👉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

woodcircle@woodcircle.eu

Ak máte nejaké otázky, rád odpoviem 🙂