Hodí sa vám svahová kosačka? Pre koho je určená?

Svahová kosačka GreenClimber je dosť vysoká investícia. Oplatí sa vám ju kúpiť alebo je pre vás vhodné objednať si ju len jednorazovo? Kto by mal do svahovej kosačky investovať?

Svahová kosačka a jej využitie

Svahová kosačka je profesionálny stroj, určený do extrémnych podmienok a ťažkých terénov. Dá sa využiť na kosenie zanedbaných plôch, odstraňovanie náletov, mulčovanie, štiepkovanie, frézovanie, zakladanie trávnikov a mnoho iných činností. Pýtate sa, či je pre vás svahová kosačka vhodnou investíciou? Určite môžete využiť jej služby a objednať si ju na výkon určitých prác. No svahovú kosačku zrejme najviac využijú nároční klienti, ktorými sú napríklad:

Mestá a obce

Mestá a obce, ktoré sú majiteľmi parkov a iných rozľahlých plôch, určite nájdu pre svahovú kosačku dokonalé využitie. Či už na bežné kosenie alebo na údržbu mestských a obecných priestorov ako sú parky, ihriská, lesíky, okolie ciest a chodníkov, prípadne rôzne mestské športoviská.

Prečítajte si: Ako sa starať o trávnik v lete?

Lesníci a lesnícke firmy

Svahová kosačka je ideálnym pomocníkom aj do lesov a horských oblastí. Poradí si totiž aj so svahovitým a náročným terénom. Využiť sa dá na údržbu ťažko prístupných miest ako napríklad rôznych lesníckych areálov a chát.

Vodohospodárske podniky

Spravovanie a údržba okolia vodných tokov môže byť skutočne nebezpečné. Svahová kosačka s diaľkovým ovládaním to však zvládne bez problémov.

Väčšie firmy

Pre majiteľov väčších firiem s rozľahlými pozemkami, ako sú napríklad poľnohospodárske družstvá, sa svahová kosačka stane neoceniteľným pomocníkom. Poradí si tak s kosením pastvín a lúk, ako aj s údržbou veľkých trávnatých plôch, či porastov medzi poľami.

Správcovia železníc a ciest

Kosenie diaľničných násypov, stredových pásov ciest, ale aj okolia železničných tratí, je veľmi nebezpečné. Do takýchto miest je vhodné použiť na údržbu svahovú kosačku s diaľkovým ovládaním.

Ste majiteľom alebo správcom rozľahlých pozemkov, prípadne pozemkov s ťažkým prístupom? Alebo sa pravidelne staráte o údržbu väčších plôch? V tom prípade bude svahová kosačka pre vás perfektným pomocníkom. 

Pozrieť si kompletnú ponuku svahových kosačiek na GreenClimber

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *