Handmade výrobky z dreva Geem

Dekorácie z dreva do domu

Práca s drevom je to, čo má živý. Pracujem ako stolár no vždy som mal chuť a pocit, že potrebujem tvoriť aj niečo iné ako drevený nábytok. Často som blúdil po internete a obdivoval dekoračné predmety materiálovo prevažne z betónu a dreva či iných prírodných materiálov. Nemusel som sa veľa prehovárať, aby som skúsil niečo podobné vyrobiť. Prvý môj výrobok bola nočná lampa. Klasická betónová kocka s tienidlom z DTD. Tá skončila u rodičov a svietia si s ňou ešte dnes. Časom pribúdali ďalšie no vždy iné a prepracovanejšie v detailoch, jednoducho bavilo ma to.

Nejaké kúsky som dokázal aj predať iné „zarobili“ len like na Facebook stránke GEEM a tak mi ostávali skrinke. Miesta bolo, málo tak som sa pohrával s myšlienkou vyrábať niečo menšie. Hodiny, sviečky, svietniky….až nakoniec som skončil pri drevených šperkoch. Tým sa venujem už tretí rok. Ľuďom sa to páči viac ako betónové výrobky. A pravdupovediac aj mne hoc ja osobne žiadne s tých veci nenosím. ?


Výrobu prsteňov či príveskov beriem ako nejaké mini sochárstvo. Pár kúskov som dokázal predať a dostal som aj príjemné odozvy od zákazníkov. Takáto spätná väzba vždy poteší. No značnú časť z mojich
výrobkov som daroval ľuďom v mojom blízkom okolí to ich potešilo a tiež aj mňa, že sa im moja práca páči. Preto plánujem v tom i naďalej pokračovať dovtedy kým sa to bude ľuďom páčiť a mňa to bude baviť a napĺňať.

Malá ochutnávka dekorácii z Facebooku GEEM ?

Tento záznam bol publikovaný v Tipy&triky . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *