Čo znamená Hawk tuah

Fráza „Hawk Tuah“ sa stala virálnou na TikToku po tom, čo bola použita v rozhovore s neznámou ženou, teraz známou ako „Hawk Tuah Girl.“ V rozhovore, ktorý uskutočnili tvorcovia obsahu Tim a Dee, sa ženy spýtali: „Aký pohyb v posteli privádza mužov do šialenstva?“ Odpovedala: „Musíš mu dať ten ‚hawk tuah“ a napľuť na to!“ Fráza „hawk tuah“ je onomatopoetické vyjadrenie zvuku pľuvania.

Howk tuah
„Oh, you gotta give him that ‚hawk tuah‘ and spit on that thing, you get me?“

Hawk Tuah kreatívne implementácie do videí a hudby

Tento krátky klip sa rýchlo stal populárnym, získal milióny zhliadnutí a viedol k vytvoreniu mnohých meme a vtipov na sociálnych sieťach. Ľudia začali hľadať identitu ženy z videa a zistilo sa, že jej meno je Hailey Welch, pričom jej kamarátka v rozhovore bola Chelsea Bradford​ (Know Your Meme)​​ (The Daily Dot)​.

Virálnosť videa bola posilnená tým, že ľudia vytvorili šablóny na zelenom pozadí, čo umožnilo iným používateľom integrovať túto frázu do rôznych humorných kontextov. Tim a Dee naďalej zverejňovali ďalšie videá s Hailey, čo len pridalo na jej popularite​ (Latestly)​.

trickomar reklama eshop

Kto je Hawk Tuah dievča Hailey Welch

Hailey Welch, známa ako „Hawk Tuah Girl“ z mesta Nashville v Tennessee, sa preslávila nielen na internete, ale teraz aj na hudobnej scéne. Po svojom virálnom videu sa Welch objavila na podujatí s country spevákom Zachom Bryanom v Nashville, kde spievala jeho hit „Revival“. Jej vystúpenie bolo veľmi prijaté, pričom Welch nevystupovala len ako doprovodná speváčka, ale získala plnú kontrolu nad scénou. Okrem toho sa jej podnikanie v oblasti predaja tovaru „Hawk Tuah“ zdá byť úspešné, pričom sa hovorí, že zarobila značné sumy. Joe Rogan, komentátor a podcaster, tiež ocenil jej podnikavosť na svojom podcaste The Joe Rogan Experience.

hailey welch hawk tuah girl

Oficiálny instagram Hailey „Hawk Tuah“ Welch

Za cca 7 dní sa počet sledovateľov dostal z cca 5 000 na 275 000!!

Rozhovor s Hailey a jej kamarátkou Chelsea

Vtipné otázky a odpovede vyplývajúce z videa, ale aj šíriacich sa informácii o Hailey.

Hawk tuah vyhľadávanie na google

Najviac ľudia hľadajú v rámci celého sveta výraz „hawk tuah“, ale aj jeho súvisiace obdoby ako „kto je dievča hawk tuah“, „hawk tuah meme“, alebo „hawk tuah video“, „čo znamenená hawk tuah“, alebo „hawk tuah hailey„…a podobné výrazy ktorými chcú na google zistiť viac informácii k virálnemu videu.